14 grudnia 2020

Zapraszamy naszych czytelników do Biblioteki Szkolnej

W ostatnim czasie nasza Biblioteka Szkoła przeszła lifting  

Zapraszamy do wypożyczeń codziennie od 8 do 14. 

Ponadto wzięliśmy udział w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa i zakupiliśmy wiele nowych książek dla młodszych i starszych - zarówno lektur jak i ciekawych czytadeł.

 

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do wypożyczeń :-) 

 

Informujemy również, że 

Biblioteka Kraków w ramach projektu „Ciżemkowe czytanki - słuchaj on-line z Biblioteką Kraków” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci” przygotowała serię filmów.

 

Na kanale YouTube Biblioteki Kraków:   (https://tiny.pl/7n1g8     i Facebooku można obejrzeć serię filmów, w których znani aktorzy czytają fragmenty książek nagrodzonych i nominowanych w konkursie literackim Żółtej Ciżemki. Nagroda jest przyznawana co roku przez Bibliotekę Kraków autorom najpiękniejszej i najbardziej wartościowej książki dla dzieci i młodzieży.

 

Wyprodukowany przez nas cykl filmowy powstawał w kilku filiach Biblioteki Kraków. W nagraniach uczestniczyli aktorzy: Anna Polony, Dorota Segda, Radosław Krzyżowski, Katarzyna Zawiślak-Dolny i Paweł Kumięga. Filmy są dostosowane do potrzeb osób niesłyszących, dzięki tłumaczeniu na Polski Język Migowy.

 

Strona Główna

Przydatne informacje

 Adres: 
Szkoła Podstawowa
w Nowem Bystrem
 

 Nowe Bystre 61,
 34-521 Ząb,
 Numer telefonu: 
 18 2071295 
 e-mail Szkoły:  

szkolanowebystre@poronin.pl

Szkoła Podstawowa z oddziałami klas 1 - 8 SP

Oddział Przedszkolny

Filia Szkoły na Słodyczkach

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Pytanie

       na

śniadanie

Do Hymnu